<<< AKADÁLY-
MENTESÍTÉSI ESZKÖZÖK

Miért és hogyan támogassa a TETT Alapítványt?

Hogyan támogathat minket?

A támogatásnak két formája lehetséges.

Az egyik az, hogy az Alapítvány bankszámlaszámára banki átutalással befizetést teljesít.
Bankszámlaszámunk: 11741000-20159120 (OTP Bank Zrt.)
A másik lehetőség, hogy felajánlja személyi jövedelemadója 1 %-át.

A személyi jövedelemadó bevallása során az EGYSZA nyomtatvány kitöltésével tudja a TETT Alapítványt támogatni. A nyomtatványt a személyi jövedelemadó bevallással együtt, vagy attól elkülönítetten postai úton, illetve elektronikus úton az ügyfélkapun keresztül lehet eljuttatni a NAV-hoz. A nyomtatványon történő rendelkezéshez az alábbi adatok megadása szükséges:
A kedvezményezett neve:  Támasz az Embernek – Támasz a Természetnek Alapítvány
A kedvezményezett adószáma: 18639993-2-12

Miért támogasson?

Tevékenységünkkel segítjük a hátrányos helyzetű személyek munkához jutását.

A TETT Alapítvány természetbarát munkalehetőségeket teremt.

Támogatjuk a tradicionális mesterségek felelevenítését, illetve azok elsajátítását.

Támogatjuk a térség természeti értékeinek megőrzését, kezelését, feltárását, bemutatását és közkinccsé tételét.

Részt veszünk a környezet állapotának javításában, és környezetvédelmi feladatok ellátásában.

Ökoturizmust, környezetbarát idegenforgalmat célzó fejlesztéseket kezdeményezünk és hajtunk végre.